Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Šāles un spararats

16 Mar 2010, 20:34

Kas ir "spiestās" šāles ? :yahoo:
 
BakuOil
Vazists
Posts: 6
Joined: 16 Mar 2010, 15:23

Re: Šāles un spararats

17 Mar 2010, 16:39

Nu ar mīnusa zīmi to4na nav. Ņemot par piemēru to pašu parasto vw 1.8 dzinēja kloķeni salīdzinājumā pret DOHC 1.8, svars DOHC klokenei ir manāmi mazāks.
Nu ja un ,kā to saprast dzīves sarežģīšanu? Daži cilvēki taisa visu uz puņķiem ,bet daži pa4akarējas un sataisa visu perfekti.
Spiestās šhāles- princips tāds pats kā spiestajiem virzuļiem, tur lielāku slodzi :)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Šāles un spararats

17 Mar 2010, 21:51

vot pastāsti tagad kā tu atšķirsi veikalā -vai tev iedot spiestās vai presētās šāles-ar žobiem kodīsies iekšā vai???")
ko tu domā ar to žargonu ''spiestie'' es saprotu bet process tam pasākumam ir cits..
daudziem nau saprotams laikam kam vajadzīgs spararats un kloķvārpstas svars un kā šīs lietas savienojamas dzinēja uzbūvē:)
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Šāles un spararats

17 Mar 2010, 22:03

vienkārši visi grib pie luksafora pirmie būt :D
 
BakuOil
Vazists
Posts: 6
Joined: 16 Mar 2010, 15:23

Re: Šāles un spararats

18 Mar 2010, 10:44

nesaprotu tavus uzbraucienu, laikam esi velviens pasaules gudrais ...
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Šāles un spararats

18 Mar 2010, 11:51

ja tu domāji manu jautājumu kā uzbraucienu -tad sory- vienkārši nepierakstiju klāt laikam -tas nopietni , pastāsti lūdzu kādas spiestās un izturīgākas šāles -es 20 gadus neesu tādas redzējis un uz neviena iepakojuma neesu redzējis tādus uzrakstus kad nu šīs ir tās īpašās žiguļa šāles -lielām slodzēm!
bet divu veidu šāles žigulim ir gan -domāts tas ir materiāls virsmai!
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Šāles un spararats

20 Mar 2010, 23:10

Bakuoil, nu ja reiz sāki, tad davai pabeigsim, ibo, tu pamanījies atbildēt kā anekdotē, kur latgalietis bijis zoodārzā, visādus zvērus redzējis un stāsta kaimiņam, tipa zin kā kamielis izskatās ? Nē, nezin. Nu... kā zirgs izskatās - zini ? Nu jā, zinu. Nu vot galīgi nav līdzīgs....

Ok, kas ir "spiestie" virzuļi ? :yahoo:

Ja domāji kaltu materiālu, tad silti iesaku paskatīties kā šāles tiek izgatavotas :) Da i vispār kāpēc tur tā ir. Vazam šāles nav problēma un nekas nav jāmeklē, oriģinālās ir ļoti laba sastāva. Ar uzsvaru uz vārda "oriģinālās". Tur gan ir mehāniskas dabas lietas, bet tas viss ir atrisināms, ja galva nav paredzēta tikai paikas uzņemšanai un cepures nēsāšanai. Ar VW gan sanāk pacīnīties, jo ar standarta materiālu tur nav forši, ar mehāniku viss tas pats. Starpcitu, tas viss ir atrodams jebkura normāla ražotāja katalogā.

Tikai nevajag virzuļus no titāna pieminēt, tad būs jau pavisam neinteresanti :)
 
BakuOil
Vazists
Posts: 6
Joined: 16 Mar 2010, 15:23

Re: Šāles un spararats

24 Mar 2010, 14:45

Da ne ,nebija kartīgi laika atbildet, servisa sakrajušies nedaudz darbi bija, 5 cilvēkiem mana pusē jau paspēju pārmontēt vasaras riepas :Nezinu: , nu visadi sikumi. bet tas tur taa.
Skatos kad jūs nēsiet mani īsti sapratuši runajot par spiestajām shālēm, pats ari nedaudz nepareizi izteicies esu, bet tas ari tagad jau vienalga, noslipēsim kloķeni, liksim orginālas shāles, tad redzēs ka būs..., galvenais lai nepaliek sarkanas :)
Paldies
 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Šāles un spararats

25 Mar 2010, 02:19

Man joprojām nav skaidrs, kas ir spiestās šāles, spiestie virzuļi un vēl visādas gudrības par sarkanām detaļām motorā :yahoo: Mēs vienā valodā runājam, jeb es te viens tāds no marsa?

Noslīpēja kloķeni, izmērīja spraugu, salika, kurā brīdī šālei ir jāsāk kautrēties ?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests